Zwalczanie kretów i nornic

Walka z kretami i nornicami w Twoim ogrodzie lub warzywniku może być bardzo uciążliwa. Gdy domowe sposoby nie pomagają albo nie chcesz weryfikować ich skuteczności, warto zdecydować się na fachowców. Nasze profesjonalne i wielokrotnie sprawdzone metody zwalczania kretów i nornic rozwiążą Twój problem bardzo szybko!

Walka z kretem lub nornicą - dlaczego jest trudna?

Wiele osób zastanawia się, jak zwalczyć nornice lub krety przy użyciu domowych metod.
Chodź w Internecie można przeczytać o wielu sposobach, chociażby aluminiowych puszkach, niszczeniu podziemnych korytarzy czy zaproszeniu ptaków do pomocy, to ostatecznie żadne z nich nie gwarantują szybkiego pozbycia się nieproszonych gości. Krety większość swojego życia przebywają pod ziemią, natomiast nornice choć potrafią sprawnie poruszać się na powierzchni, żerują również w specjalnie wykopanych tunelach.

Oznacza to, że stosowanie odstraszaczy naziemnych nie tylko nie przyniesie spodziewanego efektu w dłuższej perspektywie, ale także nie uchroni ogrodu przed kretami oraz naszych plonów przed nornicami. Zwalczenie problemu warto więc pozostawić fachowcom.

Szybkie zwalczanie nornic i kretów

Jedynie metoda fumigacji może pomóc w skutecznym pozbyciu się szkodników. Zarówno profesjonalne zwalczanie kretów, jak i walka z nornicami powinny bowiem odbywać się pod ziemią.

Do korytarzy, którymi poruszają się te stworzenia, należy zaaplikować specjalne kapsułki. Metoda ta jest możliwa do przeprowadzenia jedynie przez wykwalifikowany personel, który posiada odpowiednie certyfikaty i został przeszkolony w używaniu tych środków chemicznych.

Zaufaj profesjonalnej firmie