Dezynsekcja

Skuteczne i bezpieczne zwalczanie insektów to nic innego jak dezynsekcja, której wykonanie przy pomocy specjalistycznych metod oferuje nasza firma. To usługa najczęściej wykonywana w dużych aglomeracjach, ponieważ zwykle tam żyje najwięcej uciążliwego robactwa, takiego jak mrówki, prusaki, karaluchy czy muchy. Mimo iż wyglądają bardzo niepozornie, mogą przenosić choroby i potrafią skutecznie uprzykrzyć życie oraz obniżyć komfort mieszkania.

Dezynsekcja owadów - gdzie zamieszkują szkodniki?

Usuwanie uciążliwych dla ludzi insektów może zostać wykonane w domach i mieszkaniach, ale też pomieszczeniach firmowych, lokalach gastronomicznych, a także usługowych.

Ściślej ujmując, będą to miejsca z bezpośredniego otoczenia ludzi, w których różnego rodzaju szkodniki stworzyły sobie idealne warunki do bytowania.

Specjalistów od zwalczania
owadów należy wezwać nie tylko, gdy widzimy insekty – zaalarmować nas powinny również ślady ugryzień, odchodów lub charakterystycznych zabrudzeń.

Firma dezynsekcyjna - poznaj metody pracy

Tak zwani spece od owadów nie tylko sięgają po profesjonalne środki do dezynsekcji, ale też wykorzystują specjalne metody, umożliwiające przeprowadzenie skutecznego zabiegu.

Najpopularniejsze są żelowanie, zamgławianie ULV i termiczne oraz opryskiwanie.

Zaufaj profesjonalnej firmie dezynsekcyjnej

Jeżeli zauważyłeś gryzące owady w domu lub widoczne ślady insektów, zwróć się do nas o pomoc w ich usunięciu. W ramach dezynsekcji nasza firma może zająć się też zwalczaniem owadów, takich jak osy i szerszenie. Gwarantujemy skuteczność naszych metod, a także pełną dyskrecję!