O nas

Dowiedz się więcej o FeRobale!

Ferobale

Nasza firma została założona w 2018 roku i od tego czasu zaufało jej wielu klientów z województw Śląskiego oraz Małopolskiego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się sprawnie zdezynfekować dziesiątki pomieszczeń, wyłapać tysiące gryzoni, a także przepędzić niezliczoną ilość insektów.

Dlaczego jesteśmy aż tak skuteczni, a decydujący się na skorzystanie z naszych usług są zachwyceni profesjonalnie i starannie wykonaną pracą?

Obsługa klientów prywatnych oraz firm

Jesteś klientem prywatnym czy o pomoc prosisz w imieniu firmy? Potrzebujesz naszych usług w budynku mieszkalnym czy przemysłowym? Za wykonane usługi wymagasz faktury czy wystarczy paragon? A może po zakończeniu prac chcesz zapłacić przelewem lub BLIKiem? Dostosowujemy się do każdego zlecenia, by w pełni zadowolić klienta.

Poszukiwanie i testowanie nowych metod DDD

Sukcesywnie śledzimy branżowe trendy, by być na bieżąco z dezynfekcyjnymi, dezynsekcyjnymi i deratyzacyjnymi nowinkami z całego świata. Nowe metody nie są nam obce, a wszystkie pomysły na skuteczniejszą pracę osobiście testujemy. Dzięki temu mamy szeroki wachlarz możliwości realizacji zlecenia i nie zaskoczy nas żadne zadanie.

Ciągły rozwój pracowników

Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach i uzyskują stosowne certyfikaty.
Dzięki temu są doskonale przygotowani do każdego typu zlecenia, gwarantują skuteczność działań i śmiało można ich nazwać profesjonalistami.

Korzystanie z atestowanych specyfików

Nasza praca polega na wykorzystywaniu wielu różnego rodzaju dedykowanych środków chemicznych. Możemy zapewnić, że wszystkie z nich są przebadane, atestowane i dopuszczone do użytku w branży DDD w naszym kraju.

Dostosowywanie się do potrzeb klientów

Pełne zadowolenie klienta jest równoznaczne ze spełnieniem jego wszystkich oczekiwań. Tyczy się to nie tylko skutecznego usunięcia problemu, ale także odpowiedniej dyskrecji w trakcie działań. W celu zapewnienia jej na miejsce zlecenia przyjeżdżamy nieoznakowanym samochodem, dzięki czemu inne firmy lub sąsiedzi nie dowiedzą się o skorzystaniu z usług DDD. Ważna jest dla nas również tajemnica zawodowa, dlatego nieupoważnionym nie przekazujemy informacji o naszych zleceniach.

Zaufaj profesjonalnej firmie