Dezynsekcja mrówek

Mrówki potrafią być prawdziwym utrapieniem. Już ich pierwsze pojawienie się w domu powinno Cię zaalarmować, ponieważ jest to sygnał, że wkrótce możesz mieć do czynienia z całą plagą. Dowiedz się, jak wytępić mrówki dzięki naszym usługom.

Mrówki domowe - problem dla ludzi i budynków

Owady te są problemem pojawiającym się zarówno w domu, jak i mieszkaniu. Mrówki szybko przenoszą się pomiędzy piętrami bloku lub pomieszczeniami w budynku jednorodzinnym w poszukiwaniu kolejnych źródeł pożywienia. Ich celem są niewielkie resztki dań lub zalegające w kuchni okruszki, które wynoszą do gniazda.

Jeśli natrafią one na dobre warunki, mogą nawet zdecydować się na założenie gniazda w naszej spiżarni lub za zabudową meblową. Wówczas stają się one prawdziwym utrapieniem,
z którym ciężko poradzić sobie bez pomocy specjalisty.
Warto także wspomnieć o tym, że owady te przenoszą również bakterie i mogą niszczyć ściany oraz podłogi.

Jak pozbyć się mrówek z mieszkania?

Zazwyczaj zwalczanie mrówek w domu zaczyna się od stawiania na internetowe metody. Dobrze czyści się kuchnię, wysypuje cynamon lub rozlewa sok z cytryny w miejscach pojawienia się owadów, a następnie czeka na efekt. Ten zazwyczaj nie zadowala.

Jaki jest więc skuteczny sposób na mrówki w  domu? Podstawa to skontaktowanie się z profesjonalną firmą dezynsekcyjną jak Fe! Robale. W swojej ofercie mamy wiele metod, którymi od lat radzimy sobie z mrówkami w bloku lub domu jednorodzinnym.

Wykorzystujemy środki chemiczne ze specjalnymi atestami, które mogą być używane w budynkach mieszkalnych. Mają one za zadanie zachęcić do zabrania do swojego gniazda imitujących jedzenie kulek lub żelu przyklejającego się do odnóży, co pozwoli na otrucie królowej. Kontrolowana trofalaksja powinna doprowadzić do zniszczenia całej populacji nawet w kilkanaście dni. Jeśli szukasz skutecznego sposobu dezynsekcji mrówek, zaufaj naszym metodom!

Zaufaj profesjonalnej firmie