Deratyzacja

Zwalczanie gryzoni, takich jak myszy, szczury, krety czy nornice na własną rękę jest bardzo trudnym zadaniem, które nie zawsze przynosi zadowalające rezultaty. Na szczęście z pomocą przychodzą profesjonaliści, kompleksowo rozwiązujący problemy i skutecznie rozprawiający się z niechcianymi lokatorami w domach, lokalach handlowych, obiektach przemysłowych lub ich bezpośrednim otoczeniu.

Deratyzacja - co to takiego?

Żyjące na wolności szczury i myszy są źródłem niebezpiecznych dla człowieka chorób, takich jak dur brzuszny, włośnica lub salmonelloza. Mogą także przyczynić się do wywołania szkód poprzez gryzienie kabli w instalacjach oraz robienie dziur w murach i innych strukturach w poszukiwaniu pożywienia.

Już jeden osobnik pojawiający się w naszym otoczeniu będzie wystarczającym sygnałem alarmowym, by zacząć działać i poinformować o tym fakcie firmę deratyzacyjną. Ta zajmie się profesjonalnym zwalczaniem gryzoni za pomocą metod:
– chemicznych,
– mechanicznych/fizycznych.

Deratyzacja chemiczna polega na zastosowaniu środków biobójczych, potocznie zwanych trutkami. Będą to np. pestycydy, rodentycydy czy antykoagulanty, gwarantujące wysoką skuteczność.
Przy deratyzacji mechanicznej wykorzystuje się wszelkiego rodzaju pułapki z mechanizmem spustowym, by łapanie szczurów, myszy czy innych gryzoni, a także ich likwidacja była jak najbardziej efektywna.

Zaufaj profesjonalnej firmie deratyzacyjnej

Regularnie widujesz kopce kreta na swojej działce? Twoim oczom ukazał się szczur lub mysz, a może ich większa liczba? Nie zwlekaj, aż problem przybierze coraz większe rozmiary! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci z niechcianymi gryzoniami.
Gwarantujemy pełną poufność, więc żaden sąsiad czy pracownicy firmy z okolicy nie dostrzegą naszej obecności.