Dezynsekcja pluskiew

Pluskwy są coraz poważniejszym problemem w naszych domach oraz mieszkaniach. Te żywiące się krwią ssaków insekty żyją w naszym bezpośrednim otoczeniu i bardzo szybko potrafią utrudnić życie. Gdy zaobserwujesz pierwsze objawy ich obecności, niezbędne okaże się profesjonalne odpluskwianie. Sprawdź, jak usunąć pluskwy ze swojego mieszkania lub domu dzięki naszym usługom.

Usuwanie pluskiew z domów oraz bloków

Likwidacja pluskiew na własną rękę jest niemalże niemożliwa. Insekty te są niewielkie, a swoje kolonie zakładają blisko miejsc, w których śpimy. Ze względu na ich rozmiar ciężko jest zlokalizować miejsce gnieżdżenia się, dlatego domowe sposoby na zwalczanie pluskiew, takie jak wykorzystywanie sody oczyszczonej, mogą nie wystarczyć.

Nasza firma oferuje profesjonalne tępienie pluskiew, wykorzystując chemiczne sposoby walki z tymi utrudniającymi życie insektami. Jeśli mieszkasz w bloku, opryski w trudno dostępnych oraz rzadko czyszczonych miejscach Twojego mieszkania to tylko początek walki. Warto jest porozmawiać z sąsiadami, którzy również mogą potrzebować dezynsekcji pluskiew. Te dość szybko bowiem przenoszą się pomiędzy pomieszczeniami w poszukiwaniu kolejnych miejsc do żeru.

Zdecydowanie łatwiej jest zwalczyć pluskwy w domu jednorodzinnym. Pierwsze opryski powinny wytruć żyjącą już populację, a ich powtórzenie po kilkunastu dniach pomoże także w pozbyciu się tych osobników, które wcześniej znajdowały się w jajach.

Jak długo żyją pluskwy po dezynsekcji?

To pytanie często pojawia się jeszcze przed zamówieniem dezynsekcji. Pluskwy po zabiegu mogą żyć zaledwie kilka godzin, ponieważ tyle czasu wystarczy, by substancja biobójcza zabiła wychodzące na żer osobniki. Ważne jest jednak, by wybrać profesjonalną firmę, która zadba o odpowiednie rozpylenie środka w wielu pomieszczeniach, tak by zmaksymalizować szanse zlikwidowania całej populacji, a także zaoferuje powrót do lokalu po około 2-3
tygodniach w celu powtórzenia usługi.

Zaufaj profesjonalnej firmie