Zwalczanie os i szerszeni

W ofercie naszej firmy znajduje się profesjonalne zwalczanie os i szerszeni. W przypadku zlokalizowania gniazda w niedalekiej odległości lub bezpośrednio w zabudowaniach warto wezwać firmę, która szybko i przede wszystkim skutecznie upora się z problemem. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, gwarantujemy, że w trakcie prac owady nie ucierpią, a Twój kłopot zostanie zażegnany.

Dlaczego warto wezwać firmę dezynsekcyjną?

Osy i szerszenie mogą być niebezpieczne dla ludzi. Szczególnie agresywne stają się, gdy nieopatrznie zbliżymy się do gniazda. Zagrożone mogą być nie tylko osoby uczulone – jeśli jeden z owadów zaatakuje, do walki przyłączają się też inne, co może powodować dziesiątki użądleń w krótkim odstępie czasowym.

Jak usunąć gniazdo os lub szerszeni samemu? Absolutnie nie powinno się tego robić! Działanie bez odpowiednich zabezpieczeń i środków chemicznych może być zagrożeniem
dla życia. Stanowczo odradzamy korzystanie z internetowych sposobów walki z owadami i zalecamy skorzystanie z usług fachowców.

Warto jednak wiedzieć, że jedynie firma dezynsekcyjna udzieli Ci pomocy w każdej sytuacji. Straż pożarną można wezwać tylko wtedy, gdy istnieje bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia. Jeśli gniazdo nie znajduje się bezpośrednio w budynku, w którym przebywają ludzie, zgłoszenie może być odrzucone z zaleceniem skontaktowania się z firmą dezynsekcyjną.

Usuwanie gniazda os lub szerszeni – jak przebiega?
Po naszym przyjeździe na miejsce od razu zabieramy się do pracy. Likwidacja gniazda os lub szerszeni wymaga dużej dokładności, dlatego wszystkie działania są odpowiednio zaplanowane. Wszelkie prace wykonujemy tak, by nie naruszyć struktury budynku. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i możemy obsłużyć wysokości do 11 m

Zaufaj profesjonalnej firmie